Kvadrat električni požari
Glavne značilnosti 1. Vgrajen električni kamin 2. Barva in svetlost glavnega plamena in gorivne postelje sta nadzorovani skupaj 3. Plameni delujejo z ali brez toplote v vseh letnih časih 4. Časovnik: 0.5-8 ure 5. Plameni delujejo z ali brez prasketanja. 6. več delovnih načinov neobvezno
Opis
| Glavne specifikacije (kvadratni električni požari) | |
| Dimenzije | 24": L610*V520*D230 mm 33": L840*V520*D230 mm |
| Končaj | Črno hladno valjano jeklo |
| Material | kaljeno steklo in hladno valjano jeklo |
| Mojster Plamen | polni spekter 8 barv |
| Medijske možnosti | realističen nabor dnevnikov |
| Grelec | 750W/1500W nastavljiva |
| volti | 110V~120V 60Hz 220V~240V 50Hz |
| Ožičenje | Komplet vtičev |
| LED luči | energijsko varčne RGB LED luči |
| Dodatno ogrevalno območje | 10 ~ 20 kvadratnih metrov |
| Možnosti nadzora | fizični gumbi na kaminu daljinec |
Glavne značilnosti
1. Vgradni električni kamin
2. barva in svetlost glavnega plamena in gorivne postelje sta nadzorovani skupaj
3. Plameni delujejo z ali brez toplote v vseh letnih časih
4. Časovnik: 0.5-8 ur
5. Plameni delujejo z ali brez prasketanja.
6. več delovnih načinov neobvezno







Priljubljena oznake: kvadratni električni ognji, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, veleprodaja











