Opis
PARAMETRI IZDELKA
| Dimenzije | 40" L1050*V450*D160 mm 50" L1270*V450*D160 mm 60" L1500*V450*D160 mm 72" L1828*V450*D160 mm 88" L2235*V450*D160 mm 100" L2540*V450*D160 mm |
| Končaj | črni prah |
| Material | kaljeno steklo in hladno{0}}valjano jeklo 1 mm |
| Plamen | celoten spekter 7 barv |
| Gorivna postelja | celoten spekter 7 barv |
| Downlighting | celoten spekter 7 barv |
| Medijske možnosti | realistični hlodi in csystal media kamni |
| Grelec | 750W/1500W nastavljiva |
| volti | 110V~120V 60Hz 220V~240V 50Hz |
| Ožičenje | Komplet napajalnega vtiča ali trda žica |
| LED luči | Varčne RGB LED luči |
| Dodatno ogrevalno območje | 10 ~ 20 kvadratnih metrov |
| Možnosti nadzora | Fizični gumbi na kaminu Daljinski upravljalnik 2.4G WIFI APLIKACIJA neobvezna |
| Glavne značilnosti | |
| 1. Ustvarite vzdušje iz enega pogleda | |
| 2. Plamen, gorivna postelja in navzdolnja razsvetljava, krmiljeni neodvisno ali skupaj | |
| 3. 7 spremenljive barve za ogenj, kurljivo dno in osvetlitev navzdol | |
| 4. Svetlost je nastavljiva za plamen, gorivno posteljo in downlighting | |
| 5. Plameni delujejo z ali brez toplote v kateri koli sezoni | |
| 6. Časovnik: 1-9 ur | |
| 7.DIY namestitev: stenska montaža ali poravnana vstavitev v steno | |






Priljubljena oznake: glavne specifikacije za stenski/vgradni električni kamin, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, trgovina na debelo
Par: ne
Naslednji: ne









