Glavne specifikacije za 3-stranski električni kamin
Glavne značilnosti 1. Ustvarite ambient za prostor iz katerega koli kota, čista zasnova obraza s skrito zračno odprtino 2. Plamen, gorivna postelja in navzdolnja razsvetljava, ki se upravljajo neodvisno ali skupaj 3. več barv za plamen, gorivno posteljo in navzdolnjo osvetlitev 4. Svetlost je nastavljiva za plamen, gorivno posteljo in navzdolnjo razsvetljavo 5....
Opis
| Dimenzije | 40 palcev: L1050*H521*D285 mm 50 palcev: L1270*H521*D285 mm 60 palcev: L1524*H521*D285 mm 71 palcev: L1800*H521*D285 mm 80 palcev: L2032*H521*D285 mm 90 palcev: L2286*H521*D285 mm 100 palcev: L2540*H521*D285 mm |
| Končaj | Črno 1,0 mm hladno valjano jeklo |
| Material | kaljeno steklo in hladno{0}}valjano jeklo |
| Plamen | 6 različnih rumenih plamenov |
| Gorivna postelja | celoten spekter 7 barv |
| Downlighting | celoten spekter 7 barv |
| Medijske možnosti | realistična velika polena z vgrajeno-LED diodo, učinkom povečave/pomanjšanja stekleni mediji kamni z rumeno in belo barvo |
| Grelec | 750W/1500W nastavljiva |
| volti | 220V~240V 50Hz |
| Ožičenje | Komplet vtičev |
| LED luči | Varčne RGB LED luči |
| Dodatno ogrevalno območje | 10 ~ 20 kvadratnih metrov |
| Namestitev | 3-stranski pogled/dvostranski pogled/enostranski pogled |
| Možnosti nadzora | Fizični gumbi na kaminu Daljinski upravljalnik 2.4G APLIKACIJA Wi-Fi: smartlife |
Glavne značilnosti
1. Ustvarite ambient za prostor iz katerega koli kota, čist obraz s skrito zračno odprtino
2. Plamen, gorivna postelja in navzdolnja razsvetljava, krmiljeni neodvisno ali skupaj
3. več barv za plamen, posteljo goriva in downlighting
4. Svetlost je nastavljiva za plamen, gorivno posteljo in downlighting
5. Plameni delujejo z ali brez toplote v kateri koli sezoni
6. Časovnik: 1-9 ur
7. Z aplikacijo Wi-Fi APP nastavite temperaturo med 18~30 stopinjami



















Priljubljena oznake: glavne specifikacije za 3-stranski električni kamin, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, trgovina na debelo











