LCD virtualni električni kamin
Glavne značilnosti 1. Ustvarite vzdušje iz treh zornih kotov 2. Barve in svetlost za gorivno posteljo in downlighting, ki se upravljajo neodvisno ali skupaj 3. Podpora pogonu USB za zamenjavo prvotnih učinkov plamena 4. Brez plina, brez odvoda dima, 100 % električni 5. Plameni delo z ali brez ogrevanja za katero koli sezono 6....
Opis
| Glavne specifikacije za LCD VIRTUALNE ELEKTRIČNE KAMINE | |
| Dimenzije | 23": L583XH442XD224 mm 40": L963*V480*D224 mm 50": L1276*V497*D234 mm 65": L1653*V455*D285 mm |
| tehnologija | združuje najbolj optimizirano LCD in napredno RGB LED tehnologijo, ki ustvarja najbolj realističen ogenj v električnem kaminu. |
| Končaj | Črna 1.0mm Hladno valjano jeklo |
| Material | kaljeno steklo in hladno valjano jeklo |
| Plamen | izbirate med učinki več plamenov |
| Gorivna postelja | 7 spremenljivih barv, medijski kamni in realistični hlodi po izbiri |
| Osvetlitev navzdol | 7 spremenljivih barv |
| Grelec | 750W/1500W nastavljiva |
| zvok | Prasketanje je na voljo |
| volti | 110V~120V 60Hz 220V~240V 50Hz |
| Ožičenje | Komplet vtičev |
| LED luči | energijsko varčne RGB LED luči |
| Dodatno ogrevalno območje | 10 ~ 20 kvadratnih metrov |
| Možnosti nadzora | Fizični gumbi na kaminu Aluminijast daljinski upravljalnik na dotik 2.4G APLIKACIJA Wi-Fi |
Glavne značilnosti
1.Ustvarite vzdušje iz treh zornih kotov
2. barve in svetlost za gorivno posteljo in downlighting, ki se upravljajo neodvisno ali skupaj
3. podpora pogon USB za zamenjavo izvirnih učinkov plamena
4. brez plina, brez odvoda dima, 100 % električni
5. Plameni delujejo z ali brez toplote v kateri koli sezoni
6. Časovnik: 1-9 ur
7. Z Wi-Fi APP nastavite temperaturo med 18~30 stopinjami
8. Naredi sam namestitev: 3-stranski pogled, kotni pogled (levi in desni kot), enostranski pogled.




Priljubljena oznake: lcd virtualni električni kamin, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, veleprodaja








