Tristranski električni kamin Smart Wi-Fi
3-stranski električni vložek za kamin Pametni Wi-Fi stenski nosilec Vgrajeni kamini 251 realističnih plamenov Nizka raven hrupa 3000/1500 W Grelec za kamin 44/56/68/80/96 palcev
Opis
| Glavne specifikacije | |
| Dimenzije | 44": L1117*V632*D292 mm 56": L1422*V632*D292 mm 68": L1727*V632*D292 mm 80": L2032*V632*D292 mm 96": L2438*V632*D292 mm |
| Končaj | Črna 1.0mm Hladno valjano jeklo |
| Material | kaljeno steklo in hladno valjano jeklo |
| Plamen | poln spekter barv RGB |
| Gorivna postelja | poln spekter barv RGB |
| Downlighting | poln spekter barv RGB |
| Medijske možnosti | realistični hlodi in csystal media kamni |
| Grelec | 750W/1500W nastavljiva 1000W/2000W neobvezno 1500W/3000W neobvezno |
| volti | 110V~120V 60Hz 220V~240V 50Hz |
| LED luči | napredne energijsko varčne RGB LED luči |
| Dodatno ogrevalno območje | 10 ~ 20 kvadratnih metrov |
| Možnosti nadzora | fizični gumb na kaminu aluminijast daljinski upravljalnik na dotik 2.4G Nadzor APP Wi-Fi |
| Certificiranje | ETL/UL, CE/CB/UKCA |
| Garancija | 1 leto |
Glavne značilnosti
1. Tehnologija hibridnega plamena
2. Log nastavite visoko podroben realizem
3. Plamen, žerjavico in razsvetljavo je mogoče nadzorovati neodvisno ali skupaj
4. Območje gledanja polnega plamena
5. RGB barve polnega spektra visoke intenzivnosti za plamen, žerjavico in razsvetljavo
6. Podpora prilagajanju svetlosti za plamene, žerjavico in razsvetljavo
7,5000 BTU spremenljivi grelec
8. Spremenljivi in realistični plameni, ki delujejo z ali brez toplote v kateri koli sezoni
9. Skriti gumbi za ročno upravljanje na kaminu
10. Časovnik: 1-9 ur z daljinskim upravljalnikom, 7-dnevni 24-urni časovnik z aplikacijo Wi-Fi
11. Podpora nastavitvi temperature med 18 ~ 30 stopinj v aplikaciji WI-FI
12. DIY namestitev: vgrajen čisti obraz, delna 2x4 vdolbina, stenski nosilec











Priljubljena oznake: pametni wi-fi 3-stranski električni kamin, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, veleprodaja









